aktuality

Evoluce nekončí....

01.04.2015

obrázek

Potřebám našich zákazníků se neustále přizpůsobujeme. Dnes instalací nové, výkonnější technologie pro digitální plnobarevný tisk XEROX Colour 1000.

Více »


Nový sklad s 850 paletovými místy

17.11.2014

V říjnu jsme uvedli do provozu nový sklad materiálu s 850 paletovými místy. Temperovaná hala s řízeným systémem pro udržování konstantní vlhkosti tak umožní skladovat materiál v souladu s polygrafickými požadavky pro bezproblémové zpracování. Manipulace ve skladu je zajištěna unikátním vysokozdvižným vozíkem BENDI s kloubovým uložením přední vidlice, což umožňuje minimalizovat šířku uličky na pouhé 2 metry

Více »


Více novinek »

Systemprint Drescher

Dokument servis
Dokument servisProvedeme kompletní zpracování dat od jejich počáteční analýzy až po odeslání.
Dokument servis
Directmarketing
DirectmarketingPoskytujeme kompletní servis v oblasti Directmarketingu.
Directmarketing
Zákaznické a čipové karty
Zákaznické a čipové kartyZhotovíme zákaznické a čipové karty na míru podle Vašich požadavků.
Zákaznické a čipové karty
Obchodní tisky
Obchodní tiskyVyberte si ze širokého spektra druhů obchodních tisků.
Obchodní tisky
Drescher Security Print
Drescher Security Printvám nabízí celou řadu technických možností, jak ochránit vaše formuláře, listiny, posudky a ostatní cenné dokumenty před zneužitím.
Drescher Security Print
Reklamní tisky
Reklamní tiskyNechte si vytisknout reklamu u nás!
Reklamní tisky
Drescher solution services
Drescher solution services
trumfové eso našich služeb
Drescher solution services
Počítačové papíry
Počítačové papíryNabízíme přes 100 druhů papírů všech kvalit do laserových tiskáren a kopírek, laserové formuláře, volné listy, endlos nebo role.
Počítačové papíry
Etiketovací systémy
Etiketovací systémyNabízíme Vám tisk etiket v mnoha provedeních.
Etiketovací systémy
Rozvoj a design
Rozvoj a designNavrhneme Vám vzhled a provedeme realizaci formulářů, elektronických forem i prototypů reklamních prostředků.
Rozvoj a design

Česky Deutsch English

Direct marketing

• mailing, kompletní zpracování (tisk, úprava, personalizace, odeslání)
• přílohy, letáky a selfmailery v high-tech provedení
• lettershop a dokončení


Poskytneme vám kompletní servis v oblasti Directmarketingových služeb, tedy od technické koncepce až po kontrolu úspěšnosti. Dokážeme správný nápad přivést k efektivnímu mailingovému řešení.

Máte zadání a hledáte nejlepší možné technické řešení? Přijďte k nám, my vytvoříme neobvyklé řešení podle vašich přání díky neomezeně kombinovatelné Drescher technologii. Drescher výrobky jsou vzájemně téměř neomezeně kombinovatelné. Tak bude váš mailing ještě o kapku nápadnější. Mailingové know-how umožňuje: nápadité kreace, citlivou manipulaci s adresami, flexibilní výrobu, přesnou personalizaci a optimalizaci poštovného.

Nabízíme komplexní servis, který nenechává žádnou otázku nezodpovězenou, zabývá se všemi technickými detaily a stará se o úspěšnost vašich projektů. Ať už se jedná o papír nebo o tiskový postup, zušlechťovací proces nebo o systém personalizace.

Umíme přesně naslouchat, proto vám poradíme lépe. Čím více toho víme o vašem cíli, tím lépe k němu můžeme přispět, lépe realizovat chytrý mailing, který vzbudí pozornost. Přitom zohledňujeme oborové zvláštnosti, i vaše konkurenty. Typografie, formy, profesionálně zpracovaný text a obrázky. To tvoří základ optimálního výsledku. Vy už jen čekáte na reakci vašich zákazníků, protože kromě tisku a dokončení jsme převzali i rozesílku vašeho mailingu, bezpečně jsme vše zabalili, přesně podali a za optimální cenu odeslali.

K čemu by však byl i ten nejlepší nápad, pokud by se nedal jak inteligentně, tak výhodně zrealizovat. Se správnými technickými zařízeními to není žádný problém! Moderní tiskárny, velké množství zdokonalovacích možností a doplňující nápady garantují vytvoření mailingu, který určitě vzbudí pozornost. Právě tyto nápady vás odliší od ostatních a pomohou vám získat více zákazníků. 

S naším spolehlivým systémem ochrany dat a managementem jakosti nemusíte mít žádný strach ze způsobu zacházení s vašimi daty. Jsme si dobře vědomi toho, že bezpečnost je zásadní, pokud se jedná o zacházení s citlivými daty. Proto je pro nás Certifikace ISO 27001 samozřejmostí

 

 

Direktmarketing

© Systemprint Drescher 2019 | vyrobilo SM Works