aktuality

Evoluce nekončí....

01.04.2015

obrázek

Potřebám našich zákazníků se neustále přizpůsobujeme. Dnes instalací nové, výkonnější technologie pro digitální plnobarevný tisk XEROX Colour 1000.

Více »


Nový sklad s 850 paletovými místy

17.11.2014

V říjnu jsme uvedli do provozu nový sklad materiálu s 850 paletovými místy. Temperovaná hala s řízeným systémem pro udržování konstantní vlhkosti tak umožní skladovat materiál v souladu s polygrafickými požadavky pro bezproblémové zpracování. Manipulace ve skladu je zajištěna unikátním vysokozdvižným vozíkem BENDI s kloubovým uložením přední vidlice, což umožňuje minimalizovat šířku uličky na pouhé 2 metry

Více »


Více novinek »

Systemprint Drescher

Dokument servis
Dokument servisProvedeme kompletní zpracování dat od jejich počáteční analýzy až po odeslání.
Dokument servis
Directmarketing
DirectmarketingPoskytujeme kompletní servis v oblasti Directmarketingu.
Directmarketing
Zákaznické a čipové karty
Zákaznické a čipové kartyZhotovíme zákaznické a čipové karty na míru podle Vašich požadavků.
Zákaznické a čipové karty
Obchodní tisky
Obchodní tiskyVyberte si ze širokého spektra druhů obchodních tisků.
Obchodní tisky
Drescher Security Print
Drescher Security Printvám nabízí celou řadu technických možností, jak ochránit vaše formuláře, listiny, posudky a ostatní cenné dokumenty před zneužitím.
Drescher Security Print
Reklamní tisky
Reklamní tiskyNechte si vytisknout reklamu u nás!
Reklamní tisky
Drescher solution services
Drescher solution services
trumfové eso našich služeb
Drescher solution services
Počítačové papíry
Počítačové papíryNabízíme přes 100 druhů papírů všech kvalit do laserových tiskáren a kopírek, laserové formuláře, volné listy, endlos nebo role.
Počítačové papíry
Etiketovací systémy
Etiketovací systémyNabízíme Vám tisk etiket v mnoha provedeních.
Etiketovací systémy
Rozvoj a design
Rozvoj a designNavrhneme Vám vzhled a provedeme realizaci formulářů, elektronických forem i prototypů reklamních prostředků.
Rozvoj a design

Česky Deutsch English

Dokument servis

• analýza a optimalizace, poradenství a návrh
• převzetí a zpracování dat, archivace
• výroba formulářů a logistika
• personalizace, zpracování a odeslání


Provedeme kompletní zpracování dat od jejich počáteční analýzy až po odeslání. Již v počáteční fázi poptávky a vývoje vás informujeme o všech technických možnostech a předpokladech. Samozřejmě navrhujeme alternativy, pokud pro vás vidíme lepší výsledek s ohledem na formát, barevnost, počet stran a tiskový postup, stejně jako archivaci vašeho textu a obrázků (dat). Zadání úkolu a cílová skupina jsou důležitá kritéria pro výběr papíru a pro další možnosti zpracování a vylepšení. Moderní technika zaručuje optimální provedení – s četnými zlepšeními pro vyšší hodnotu tiskoviny. 

Našim klientům však nenabízíme jen samotný potisk. Teprve kreativní poradenství a služby, návrhy, optimalizace stávajícího portfolia materiálů, technické novinky, perfektní tisk a kvalita tvoří základnu pro pravá řešení vašich zakázek. Ke každému zákazníkovi zachováváme individuální přístup, což se kladně odráží na vzájemné komunikaci i samotném výsledném produktu.

Do našich návrhů aplikujeme naše dlouholeté zkušenosti z tisíců zakázek a vy profitujete z našich nových organizačních a reklamních nápadů.  Na přání zhotovujeme návrhy a prototypy vašich budoucích organizačních a propagačních prostředků. 

„Tisk a služby“ – to je naše kompetence. Proto máme k dispozici vysoce motivované spolupracovníky v poradenství, řízení projektů a ve výrobě. K tomu přispívá i špičkové technické vybavení, které se v této rozmanitosti snaží o srovnatelné. Tiskařské, zpracovatelské a zdokonalovací systémy poskytují vše, co je technicky možné, a to jak pro archy, role, endlos, tak i pro kódování (programování), personalizaci pomocí laseru nebo inkoustových tiskáren a etiketování.

Nicméně technika není určující pro to, co vám můžeme nabídnout. V první řadě se zajímáme o vaše požadavky a přání. Teprve až s vámi vytvoří naši zaměstnanci z technické základny viditelné kreativní řešení.

 

 

Dokument servis

© Systemprint Drescher 2019 | vyrobilo SM Works