aktuality

Evoluce nekončí....

01.04.2015

obrázek

Potřebám našich zákazníků se neustále přizpůsobujeme. Dnes instalací nové, výkonnější technologie pro digitální plnobarevný tisk XEROX Colour 1000.

Více »


Nový sklad s 850 paletovými místy

17.11.2014

V říjnu jsme uvedli do provozu nový sklad materiálu s 850 paletovými místy. Temperovaná hala s řízeným systémem pro udržování konstantní vlhkosti tak umožní skladovat materiál v souladu s polygrafickými požadavky pro bezproblémové zpracování. Manipulace ve skladu je zajištěna unikátním vysokozdvižným vozíkem BENDI s kloubovým uložením přední vidlice, což umožňuje minimalizovat šířku uličky na pouhé 2 metry

Více »


Více novinek »

Systemprint Drescher

Dokument servis
Dokument servisProvedeme kompletní zpracování dat od jejich počáteční analýzy až po odeslání.
Dokument servis
Directmarketing
DirectmarketingPoskytujeme kompletní servis v oblasti Directmarketingu.
Directmarketing
Zákaznické a čipové karty
Zákaznické a čipové kartyZhotovíme zákaznické a čipové karty na míru podle Vašich požadavků.
Zákaznické a čipové karty
Obchodní tisky
Obchodní tiskyVyberte si ze širokého spektra druhů obchodních tisků.
Obchodní tisky
Drescher Security Print
Drescher Security Printvám nabízí celou řadu technických možností, jak ochránit vaše formuláře, listiny, posudky a ostatní cenné dokumenty před zneužitím.
Drescher Security Print
Reklamní tisky
Reklamní tiskyNechte si vytisknout reklamu u nás!
Reklamní tisky
Drescher solution services
Drescher solution services
trumfové eso našich služeb
Drescher solution services
Počítačové papíry
Počítačové papíryNabízíme přes 100 druhů papírů všech kvalit do laserových tiskáren a kopírek, laserové formuláře, volné listy, endlos nebo role.
Počítačové papíry
Etiketovací systémy
Etiketovací systémyNabízíme Vám tisk etiket v mnoha provedeních.
Etiketovací systémy
Rozvoj a design
Rozvoj a designNavrhneme Vám vzhled a provedeme realizaci formulářů, elektronických forem i prototypů reklamních prostředků.
Rozvoj a design

Česky Deutsch English

Drescher solution services

Nechte se okouzlit

Držíme v ruce všechny trumfy a rádi se o naše know how podělíme s Vámi.

 

 

Nabízíme neobvykle široké množství tiskařských výrobků kombinovaných s doprovodnými službami – od poradenství až přes dodací lhůty. Spolehněte se na náš komplexní servis, který nenechává žádnou otázku nezodpovězenou, zabývá se všemi technickými detaily a stará se o úspěšnost vašich projektů.

I přes všechny elektronické komunikační prostředky, které jsou v dnešní době k dispozici, stále podporují každodenní komunikaci s vašimi zákazníky i klasické informace na papíře. Proto i nadále záleží na dobrém dojmu, kterým tito „firemní velvyslanci“, mezi které patří dodací listy nebo bankovní výpisy, faktury, informační dopisy, průvodky nebo potvrzení o platbě, působí. Změnilo se však používání klasických médií. Tiskařské výrobky nejsou už jen potištěný papír. Dnes očekávají zákazníci více: inteligentní funkčnost výrobku – často doplněnou o další služby. Naše firma se chlubí jedinečnou kombinací mezinárodního know how při vývoji a návrhu workflow v řízení dokumentů pomocí inteligentních multifunkčních tiskovin.

Díky důslednému sledování trhu a mnohaletým zkušenostem, vyvinula skupina Eppe-Drescher jedinečné portfolio výrobků a výkonů. Počínaje počítačovým a archovým papírem, přes endlos a ručně popisovatelnými tiskopisy až k organizačním etiketám. Multifunkční tisky, které poskytují více funkcí – např. integrované etikety a platební doklady, kombinované prospekty, mailingy, čipové karty, work-flow v řízení dokumentů – to vše nabízí Print Solutions Services skupiny Eppe Drescher Print.

Nicméně technika není určující pro to, co vám můžeme nabídnout. V první řadě se zajímáme o vaše požadavky a přání. Až s vámi vytvoří naši zaměstnanci z technické základny viditelné kreativní řešení. Již v počáteční fázi poptávky a vývoje vás informujeme o všech technických možnostech i předpokladech a navrhujeme pro vás výhodnější alternativy. Nenabízíme vám však jen samotný potisk. Teprve kreativní poradenství a služby, návrhy, optimalizace stávajícího portfolia materiálů, technické novinky, perfektní tisk a kvalita tvoří základnu pro pravá řešení vašich zakázek. Ke každému zákazníkovi zachováváme individuální přístup, což se kladně odráží na vzájemné komunikaci i samotném výsledném produktu. Naši vysoce motivovaní spolupracovníci v poradenství, řízení projektů a ve výrobě jsou připraveni převést vaše vize ve skutečnost.

 

 

Drescher solution services

© Systemprint Drescher 2019 | vyrobilo SM Works