Půjčte si během vánoc

pujcky za zastavou nemovitost

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 02:15požádalo4000 Kč.

Hana, Břeclav
dnes o 02:25požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 02:08požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 01:51požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 01:34požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 01:17požádalo1000 Kč

Musím mít ručitele?

Každá žádost je posuzována individuálně. V některých případech k získání online půjčky nepotřebujete ručitele a ani založení nemovitosti.

Proč mě kontaktuje obchodní zástupce?

Úkolem obchodního zástupce je seznámit Vás se všemi informacemi a podmínkami půjčky. Zodpoví Vaše otázky a v případě zájmu přistoupí ke schválení půjčky.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka je určena pro klienty s pravidelným příjmem. Proto ji mohou získat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Důležité je mít věk nad 18 let a trvalý pobyt v České republice.

"Jsem velmi spokojen s online půjčkou. Už jsem ji využil dvakrát a doporučuji to i ostatním. Přesvědčila mě rychlost vyřízení. Jde to snadno a rychle."

Hana, Břeclav

I bez potvrzení o příjmu

Online půjčku můžete získat i bez potvrzení o příjmu.

Vysoké procento schválení

Online půjčky pomohli již mnoha lidem vyřešit jejich finanční problémy.

Kdykoliv k dispozici

Půjčku vyřídíte jednoduše z pohodlí domova prostřednictvím krátkého online formuláře.

Je jasné, že by nemělo vůbec žádný smysl, kdybyste nemovitost museli bance předat, proto to funguje tímto způsobem. Půjčky se zástavou – prodej Závěrem ještě dodáme, co se stane, když nebudete půjčky se zástavou splácet.
Připravte si také potvrzení o výši příjmů za poslední 3 měsíce či poslední daňové ... (PDF, velikost 194 kB) Často kladené dotazy. Nemám nemovitost, je možné půjčku získat? Bohužel nemůžete. Úvěr Vitacredit je poskytován výhradně s ručením nemovitost
Dokážeme vykoupit Vaši nemovitost z insolvence přímo od insolvenčního správce nebo z dražby, Váš dům nebo byt můžete i nadále užívat. V současné době spolupracujeme s odborníky z oblasti bankovních půjček, proto jsme schopni našim klientům nabídnout
Nebankovní půjčka na nemovitost ... Díky tomu máte kdykoliv možnost úvěr předčasně doplatit za symbolický poplatek 1 % z poskytnuté částky nebili jistiny úvěru. Tento typ půjčky je zajištěný vždy nemovitostí. Poskytujeme jej standardně do 50 % z tržn
Zastavovat nemovitost nemusí pochopitelně jen dlužník. Zástavcem nemovitosti může být kdokoli, kdo je ochoten se za dlužníka svou nemovitostí zaručit. Jinak řečeno, dlužník a zástavce nemovitosti mohou být různé osoby.
Na danou nemovitost vznikne tzv. Zástavní právo. V případě, že klient půjčku řádně splácí, je nemovitost po poslední splátce uvolněná a klient s ní může nakládat jak uzná za vhodné.
Tím, že poskytnete nemovitost jako záruku splacení požadovaného úvěru, vůbec o nic nepřicházíte. Právě naopak, získáte půjčku za daleko lepších podmínek a nemovitost je i nadále vašim majetkem.
Za včasné a ... Katalog stránek. Home Credit půjčka. Poradíme Vám, jak se zorientovat v bankovních a nebankovních půjčkách. Dozvíte se kdo a jaké půjčky nabízí, co vše je k žádosti o půjčku potřeba doložit a která půjčka je pro Vás výhodná. ... neban
Ručitel – společnosti nabízející půjčku je jedno, jestli dáte do zástavu svoji nemovitost nebo třetí osoby. Důležité je, aby s tím třetí osoba (nebo-li ručitel) souhlasila. Bez účelu – finanční prostředky, pokud je obdržíte, můžete použít na cokoliv.
Půjčka za nemovitost Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti.Půjčky či úvěry poskytujeme za poplatek ve výši od 2 % jistiny, a dále za smluvní úrok ve výši od 1,6 % jistiny p.m. (tj. měsíčně po dobu trvání Vašeho závazku) podle výše půjčky a doby s